Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Skład

Skład

Styl

Styl

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Mężczyźni

Active filters

TERRY Skarpety garniturowe frote

12,90 zł

Terry to eleganckie, klasyczne skarpety garniturowe na pełnej frocie. Idealnie się sprawdzają przy niskich temperaturach. Wykonane z najlepszej jakości przędzy bawełnianej. Skarpety są wykończone płaskim szwem i posiadają elastyczny, komfortowy mankiet.

CYKLING Męskie skarpety sportowe

11,90 zł

Bawełniane skarpety Cykling są miękkie i miłe w dotyku. Anatomiczne dopasowanie do prawej i lewej stopy oraz elastyczny ściągacz zapewniają komfort w noszeniu. Skarpetki Cykling posiadają Air control system, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz umożliwia bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz skarpety.

 • posiadają elastyczny bandaż
 • ochronną rzeźbę frotte
 • strefę wentylacji
 • unikalny płaski szew

BIKE Skarpety męskie (EXREME SOCKS)

13,90 zł

Skarpety Bike przeznaczone dla osób uprawiających sporty takie jak jazda na rowerze i rolkach. Zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną wygodę i komfort użytkowania. Skarpetki posiadają amortyzujące wzmocnienie w okolicach śródstopia, palców i pięty oraz "oddychającą" część wierzchnią. Element usztywniający podbicie a także dopasowany elastyczny ściągacz zapewniają doskonałe trzymanie się skarpety Bike. Wysokość do kostki.

VOLLEYBALL Skarpety sportowe

12,60 zł

Bawełniane skarpety Volleyball są miękkie i miłe w dotyku. Anatomiczne dopasowanie do prawej i lewej stopy oraz elastyczny ściągacz zapewniają komfort w noszeniu. Posiadają Air control system, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz umożliwia bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz skarpety.

 • posiadają elastyczny bandaż;
 • strefę wentylacji;
 • unikalny płaski szew;
 • aktywna strefa wzmocnienia;
 • ochronną rzeźbę frotte.

VIPER Podkoszulek męski (KRÓTKI RĘKAW)

33,20 zł

Klasyczna, komfortowa koszulka Viper z krótkimi rękawami wykonana z gładkiej i miękkiej dzianiny bawełnianej z dodatkiem przędz elastycznych. Dekolt w serek, perfekcyjnie wykończona płaskimi szwami, idealnie dopasowuje się do sylwetki zapewniając wspaniały komfort podczas użytkowania. Idealna do codziennego użytku.

COBRA Klasyczny T-shirt męski

33,20 zł

Klasyczna, komfortowa koszulka męska Cobra. Gwarancją komfortu jest perfekcyjne wykończenie i zastosowanie płaskich szwów. Wykonana z najwyższej jakości miękkiej bawełny i włókien elastycznych, dzięki którym koszulka idealnie dopasowuje się do linii i ruchów ciała, zapewniając poczucie prawdziwej swobody.

RUNNING Skarpety sportowe męskie

12,10 zł

Running firmy Sesto Senso to bawełniane skarpety miękkie i miłe w dotyku. Anatomiczne dopasowanie do prawej i lewej stopy oraz elastyczny ściągacz zapewniają komfort w noszeniu. Posiadają Air control system, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz umożliwia bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz skarpety. Skarpetki Running szczególnie się poleca osobom uprawiającym bieganie.

 • posiadają elastyczny bandaż;
 • strefę wentylacji;
 • unikalny płaski szew;
 • aktywna strefa wzmocnienia;
 • ochronną rzeźbę frotte.

RUNNING Skarpety męskie (EXTREME SOCKS)

13,90 zł

Skarpety Running przeznaczone dla osób uprawiających bieganie. Zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną wygodę i komfort użytkowania. Posiadają amortyzujące wzmocnienie w miejscu podeszły, stopy i "oddychającą" część wierzchnią. Element usztywniający kostkę a także dopasowany elastyczny ściągacz zapewniają doskonałe trzymanie się skarpety. Wysokość do kostki.

  

MULTISPORT Sportowe skarpety męskie

13,90 zł

Uniwersalne skarpety Multisport przeznaczone dla osób uprawiających sporty różnego rodzaju w modnej kolorystyce. Zaprojektowane w sposób zapewniający optymalną wygodę i komfort użytkowania. Skarpetki Multisport posiadają amortyzujące wzmocnienia w miejscu podeszły i stopy, element usztywniający kostkę a także dodatkowo elastyczny ściągacz zapewniający doskonałe trzymanie się skarpety. Wysokość do kostki.

  

SKI SPORT Skarpety męskie (EXTREME SOCKS)

29,90 zł

Ski Sport to skarpety przeznaczone dla osób jeżdżących na nartach, Ski Sport są bardzo ciepłe. Zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną wygodę i komfort użytkowania. Posiadają ściągacz w okolicach śródstopia dzięki czemu są doskonale dopasowane, a także dodatkowe wzmocnienia w miejscach narażonych na otarcia. Skarpetki Ski Sport mają amortyzujące wzmocnienie w okolicach palców i pięty. Wysokość do kolana.

  

SNOWBOARD Skarpety męskie (EXTREME SOCKS)

29,90 zł

Snowboard to skarpety przeznaczone dla osób uprawiających sporty górskie zimą, są bardzo ciepłe. Zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną wygodę i komfort użytkowania. Skarpety Snowboard posiadają ściągacz w okolicach śródstopia dzięki czemu są doskonale dopasowane, a także posiadają dodatkowe wzmocnienia w miejscach narażonych na otarcia. Również posiadają amortyzujące wzmocnienie w okolicach palców i pięty. Wysokość do kolana.

 

NORDIC WALKING Skarpety męskie (EXTREME SOCKS)

13,90 zł

Skarpety sportowe Nordic Walking przeznaczone dla osób uprawiających nordic walking. Zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną wygodę i komfort użytkowania. Posiadają amortyzujące wzmocnienie w okolicach palców i pięty. Skarpety Nordic Walking mają dodatkowe wzmocnienie w okolocach podbicia a także dodatkowy ściągacz wzmacniający kostkę. Wysokość 3/4 idealna do wysokich butów.

  

TREKKING Skarpety męskie

12,40 zł

Trekking to miękkie i miłe w dotyku bawełniane skarpety. Anatomiczne dopasowanie do prawej i lewej stopy oraz elastyczny ściągacz zapewniają komfort w noszeniu. Posiadają Air control system, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz umożliwia bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz skarpety.

 • posiadają elastyczny bandaż;
 • strefę wentylacji;
 • unikalny płaski szew;
 • aktywna strefa wzmocnienia;
 • ochronna rzeźba frote.

TREKKING BASIC Skarpety męskie (EXTREME SOCKS)

19,80 zł

Trekking Basic to skarpety przeznaczone dla osób uprawiających sporty górskie. Zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną wygodę i komfort użytkowania. Posiadają amortyzujące wzmocnienie w okolicach palców i pięty. Dodatkowe wzmocnienie w okolicach podbicia a także dodatkowy ściągacz usztywniający kostkę. Wysokość 3/4 idealna do wysokich butów.

  

TREKKING WINTER skarpety męskie (EXTREME SOCKS)

19,80 zł

Skarpety męskie Trekking Winter przeznaczone są dla osób uprawiających sporty górskie zimą, są bardzo ciepłe. Zostały zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną wygodę i komfort użytkowania. Posiadają amortyzujące wzmocnienie w okolicach palców i pięty.  Dodatkowe wzmocnienie w okolicach podbicia a także dodatkowy ściągacz usztywniający kostkę. Wysokość 3/4 idealna do wysokich butów.

  

Puchaty szlafrok męski

119,00 zł

Wygodny, męski szlafrok wykonany z miękkiego, lekkiego pluszu. Klasyczny krój, szalowy kołnierz, wiązany w pasie, dwie kieszenie umieszczone po bokach. Przyjemna dzianina zapewni doskonałe otulenie jak wieczorową tak i poranną porą.

MARCO Piżama męska (DŁUGA)

86,90 zł

Sportowa, super wygodna piżama męska MARCO. Wykonana z najwyższej jakości dzianiny bawełnianej. Melanżowa w delikatne paski, klasycznego kroju góra jest ozdobiona modną aplikacją, wycięcie jest wykończone lamówką w kolorze spodni. W komplecie są proste i gładkie długie spodnie. Wygodny krój, aktualna stonowana kolorystyka, jakość wykonania gwarantują wygodę użytkowania.

KRIS Piżama męska (DŁUGA)

86,90 zł

Sportowa, super wygodna piżama męska Kris. Wykonana z najwyższej jakości dzianiny bawełnianej. Melanżowa w delikatne paski, klasycznego kroju góra jest ozdobiona modną aplikacją, wycięcie jest wykończone lamówką w kolorze spodni. W komplecie są proste i gładkie długie spodnie. Wygodny krój, aktualna stonowana kolorystyka, jakość wykonania gwarantują wygodę użytkowania.

STEFANO Piżama męska (DŁUGA)

84,90 zł

Super wygodna piżama męska Stefano jest wykonana z najwyższej jakości dzianiny bawełnianej. Klasycznego kroju bluza jest ozdobiona 2 guziczkami. W komplecie są proste, długie spodnie. Wygodny krój, aktualna stonowana kolorystyka, jakość wykonania gwarantują wygodę użytkowania.

Piżama męska w paski (DŁUGA)

84,90 zł

Sportowa, super wygodna piżama męska jest wykonana z najwyższej jakości dzianiny bawełnianej. Klasycznego kroju bluza z długim rękawem w ultra modne paski, ozdobiona małą kieszonką, wycięcie jest wykończone gładką lamówką. W komplecie są proste, długie, jednolite spodnie z wygodną, elastyczną gumką w pasie. Wygodny krój, aktualna stonowana kolorystyka, jakość wykonania gwarantują wygodę użytkowania.

Piżama męska z nadrukiem (SPODNIE 3/4)

84,50 zł

Sportowa, super wygodna piżama męska jest wykonana z najwyższej jakości dzianiny bawełnianej. Gładka, klasycznego kroju bluza jest ozdobiona aplikacją i wykończona lamówką. W komplecie są proste spodnie 3/4 w modną kratkę. Wygodny krój, aktualna stonowana kolorystyka, jakość wykonania gwarantują wygodę użytkowania.

KRYSTIAN Piżama męska (KRÓTKA)

79,90 zł

Sportowa,super wygodna letnia piżama męska Krystian wykonana z najwyższej jakości dzianiny bawełnianej. Gładka, klasycznego kroju góra jest ozdobiona modnym przeszyciem, wycięcie jest wykończone lamówką w kolorze spodenek. W komplecie są proste szorty w modną kratkę. Wygodny krój, aktualna stonowana kolorystyka, jakość wykonania gwarantują wygodę użytkowania męskiej piżamy Krystian.

Piżama męska z nadrukiem (KRÓTKA)

79,90 zł

Sportowa, super wygodna letnia piżama męska z nadrukiem. Wykonana z najwyższej jakości dzianiny bawełnianej. Klasycznego kroju góra jest ozdobiona modną aplikacją, wycięcie jest wykończone lamówką w kolorze spodenek. W komplecie są proste kraciaste szorty. Wygodny krój, aktualna stonowana kolorystyka, jakość wykonania gwarantują wygodę użytkowania.